NEO PİŞŞTİ! - Harfler ve Sayılar

19.90 TL
Ürün Detayları:

neopişşti! Harfler & Sayılar

 

neo pişşti! bilinen piştiden farklıolarak rakamlar üzerine değil, görsel figürler üzerine kurulmuş bir karteşleştirme oyunudur. Her kartta 8, toplamda 57 figür bulunur. Herhangi iki kartarasında birbiriyle ortak birer figür vardır. Kartların tamamı birbirinemutlaka sadece birer figürle bağlıdır. Oyunun temel amacı bu ortak figürü ilkyakalayan olmaktır. Diğer bir deyişle elmanın diğer yarısını ilk olarakyakalayan oyuncu olmaktır. İhtiyacınız olan sadece dikkatli gözler ve hızlıeller.

Oyunukurmak ve oynamak son derece pratiktir. İki kişinin olduğu her yerde oynanabilir.

neo pişşti! gelişim çağındaki çocuklarınodaklanma, görsel algı ve zeka gelişimlerine yardımcı olmasının yanı sıra incemotor becerilerini de geliştirmektedir. 5 farklı oyun modeliyle sadeceçocukların değil, oyun oynamayı seven herkesin yepyeni eğlence kaynağı…

Harfler ve Sayılar versiyonu, okul ve okulöncesi dönemdeki çocukların okuma-yazma eğitimlerine destek olmak amacıylatasarlanmıştır. Oyun,  Türkçe’deki 29harfin ve 0’dan 9’a kadar rakamların yanı sıra yabancı alfabelerde kullanılanx, q, w gibi yabancı harfleri de içermektedir. Ayrıca üçgen, kare ve yuvarlakgibi basit geometrik şekiller, Türk Bayrağı, kedi, araba gibi görseller dekullanılmıştır.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
7+9=?
NEO PİŞŞTİ! - Harfler ve Sayılar